-43%

Bajo Asymmetrische Bogen Klein Zwart Wit

Vorige Artikel 7 van 15 Volgende
€ 36,95 € 20,95 (inclusief btw)

De zes houten bogen zijn asymmetrisch en verlopen van dikte. Daarnaast hebben de bogen de mooie zwart/wit kleurcombinatie. Deze strakke, moderne regenboog zal zowel jonge kinderen als volwassenen uitdagen om mee te spelen, stapelen en bouwen. 

Met deze 6 Waldorf bogen kan op oneindig veel verschillende manieren gespeeld worden waarbij de creativiteit, motoriek en hand-oog coördinatie gestimuleerd worden. De bogen zijn ideale tunnels voor auto's en super leuke mini bogen voor poppen of knuffels. Geniet als ouder(s)/verzorger(s) van de verschillende speelmogelijkheden die kinderen in deze natuurlijke bogen zien. 

Dit mooie speelgoed zal door kinderen gekoesterd worden en gaat vanwege de goede kwaliteit jaren mee. De asymmetrische bogen zijn van het merk Tobe van Bajo en gemaakt van massief duurzaam hout en afgewerkt met watergedragen gifstofvrije verf.

Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden.
Formaat van de asymmetrische bogen is 24,5 x 12 x 7 cm

Klantbeoordelingen

WEBWINKELKEURWIDGET

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2015 - 2023 Speeltastisch | Ecotastisch | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel